“Şaşırtmayan” reklam filmi mi olur?

İkinci el araç sektörünün kılavuz markası ikinciyeni.com, hazırladığı yeni reklam filmiyle platform üzerinden sunduğu hizmetleri eğlenceli bir dille anlatıyor. 

#şaşırmadık etiketiyle yayınlanan ve ünlü oyuncu Emrah Kaman’ın rol aldığı reklam filmi, sosyal medya platformlarında yayınlanmaya başladı. 

Sahip olduğu dijital altyapı ve sektördeki uzmanlığıyla ön plana çıkan ikinciyeni.com, hayata geçirdiği yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak dijitaldeki gücünü fiziksel dünyaya da taşımak için bayilik sistemine de geçen ve ilk bayisini 2020’de açan ikinciyeni.com, sunduğu hizmetleri ve yenilikleri anlatmak için yeni bir reklam filmi yayınladı. 

#şaşırmadık etiketiyle yayınlanan reklam filminde, gördüğü ve yaşadığı birçok şeye abartılı tepkilerle şaşıran taksi şoförü karakterini ünlü oyuncu Emrah Kaman canlandırıyor. Film boyunca şaşkın bir karakteri canlandıran Kaman, müşterisinin aynı gün içerisinde otomobilini ikinciyeni.com’dan satıp yeni bir ikinci el otomobili yine ikinciyeni.com’dan satın almasını doğal karşılıyor ve platformun yeniliklerini anlatıyor. 

Reklam filminde ikinci el araç sektöründe 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren ikinciyeni.com’un sahip olduğu özellikler ve müşterilerine sunduğu değer eğlenceli bir anlatımla işleniyor. 

Filmi izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=t8T0LMlq3_0&t=1s

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz