Opel Nisan’da böyle

Opel, Nisan ayına özel finansman seçenekleri ve iddialı satın alma şartları ile tüketicilerin dikkatini çekme hedefinde… Alman üretici, ÖTV muafiyeti bulunan müşteriler için sunduğu geniş model ve donanım seçenekleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

Teknolojik yenilikleri ve sınıfında öncü özellikleri bünyesinde barındıran ve her profile hitap eden Opel’in başarılı modeli Corsa’ya nisan ayında 172.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Ayrıca tüm Corsa modellerinde 100.000 TL kredi için 12 ay imkânı sunuluyor. Corsa’nın en donanımlı ve teknolojik Ultimate versiyonu; sportif tampon tasarımı, 17” elmas kesim jantları, dijital sürücü bilgi ekranı ve üstün güvenlik özellikleriyle segmentinde fark oluşturmaya devam ediyor.

AGR onaylı koltuklar

Yeni Opel Crossland; benzinli ve dizel seçenekleri, AGR onaylı koltukları, çift renk tavan seçeneği, yeni vizör tasarımı gibi bünyesinde bulundurduğu farklı özellikleriyle sevenlerinden yüksek talep görüyor. Yeni Opel Crossland modeline nisan ayında 219.900 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.
Nisan ayında, Opel’in C-SUV segmentindeki temsilcisi Grandland X modelinde 150.000 TL kredi için 12 ay imkanı sunuluyor. Yine nisan ayına özel stoklarla sınırlı Opel Grandland X Enjoy Black Edition donanımı ise 305.000 TL’den başlayan fiyatlar ile showroom’lardaki yerini alıyor.

Amiral gemisi

D-Sedan segmentinde dizel otomatik versiyonu ile ayrışan Opel’in amiral gemisi yeni Insignia’ya 150.000 TL kredi için 12 ay seçeneğiyle sahip olunabiliyor. Nisan ayına özel yeni Opel Insignia, 426.700 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.
Opel Combo Life, nisan ayında 100.000 TL kredi için 12 ay imkânının yanı sıra KOBİ’lere özel fırsatlar da sunuyor. Combo Life Essential versiyonu ise nisan ayına özel 85.000 TL kredi için 12 ay, %0 faiz seçeneğiyle ön plana çıkıyor. Nisan ayında Combo’ya 186.900 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

ÖTV muafiyetiniz varsa…

Opel Türkiye, nisan ayında da engelleri kaldırıyor. ÖTV muafiyeti bulunan tüketiciler, Corsa, Astra HB ve Crossland modellerinin yanı sıra nisan ayına özel Grandland X Essential donanımını da tercih edebiliyor. ÖTV muafiyeti bulunan tüketicilerin faydalanabilecekleri model seçeneklerine ve iddialı finansman koşullarına Opel Türkiye web sitesi’nden erişilebiliyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz