Peugeot hafif ticariye özel avantajlar

PEUGEOT Türkiye, Mayıs ayı boyunca hafif ticari araç grubuna özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Kampanya kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Peugeot Rifter 80.000 TL için %0 faiz avantajıyla satışa çıkıyor. Üstün yakıt ekonomisi, efektif yükleme hacimleriyle beğeni toplayan Peugeot hafif ticari ailesi de 100.000 TL için %1,09 faiz avantajıyla dikkatleri çekiyor. Ayrıca, 17 Mayıs’a kadar bir Peugeot sahibi olan herkese Artı Garanti de hediye ediliyor.

Benzersiz sürüş keyfi ve en güncel teknolojileri sunan modelleriyle beğeni toplayan Peugeot Türkiye, Mayıs ayında hafif ticari araç grubuna özel cazip faiz oranları ve satın alma fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında, güçlü SUV görünümü ve Zenith cam tavan ile segmentinde kuralları değiştiren Peugeot Rifter’da 80.000 TL için %0 faiz avantajı öne çıkıyor. Bununla birlikte, üstün yakıt ekonomisi ve efektif yükleme hacimleriyle beğeni toplayan Peugeot hafif ticari ailesinin Expert, Partner ve Boxer üyeleri için de 100.000 TL’ye avantaj sağlanıyor. Tüm bu ayrıcalıklara ek olarak, 17 Mayıs’a kadar bir Peugeot sahibi olan herkese Artı Garanti de hediye ediliyor.

Peugeot, hafif ticari araçlar alanında kullanıcılara zengin ürün çeşitliliği sağlıyor. Rifter, sunduğu donanım özellikleri ve SUV görünümlü tasarımıyla hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılıyor. Markanın bir diğer başarılı hafif ticari araç modeli Expert, geniş iç hacmi, teknolojisi ve sunduğu binek otomobil konforuyla rakiplerinden ayrılıyor. Model, Expert Traveller ve Expert Van olmak üzere iki farklı seçenekle tüm ihtiyaçlara uyum sağlıyor. Peugeot Partner Van ise, kendi sınıfında ilk olan Peugeot i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor. Peugeot Boxer ise minibüs ve Van sınıfında standartların üzerine çıkıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz