Škoda Metaverse ile gençlere ulaşacak

Škoda, Metaverse dünyasındaki yeni projesi Škodaverse ile eşsiz bir dünya meydana getirdi. Škoda’nın e-mobilite teknolojileri ve yenilikleri hakkında eğlenceli şekilde bilgiye ulaşmayı sağlayan Škodaverse, markanın daha genç müşterilere erişmesini de sağlıyor.

Skodaverse kullanıcıları Skoda Enyaq Coupé RS iV test sürüşü dahil olmak üzere birçok heyecan verici deneyimi de yaşayabiliyorlar. Bunlar arasında Skoda’nın NFT Galerisi, eğlenceli oyunlar ve diğer katılımcılarla Skoda avatarlarıyla etkileşim kurmak gibi deneyimler yer alıyor.

Bununla birlikte Skodaverse dünyasına girenler marka hakkında çok daha fazla bilgi alabilecek ve markayla daha güçlü bir bağ kurabilecekler. Bu 3 boyutlu sanal Skoda dünyası, Nemesis platformu üzerine kuruldu. Giriş sırasında ziyaretçiler, Metaverse’deki Skoda adasını keşfederken kendi avatarları için Skoda görünümlerini kullanabiliyorlar ve kişisel avatarlarını oluşturabiliyorlar. Ayrıca burada belirlenen takvime göre etkinliklere ve dijital konferanslara da katılmak mümkün olacak.

Skoda 3 boyutlu sanal dünyasında önümüzdeki dönemde medya günleri ve yeni ürün sunumları da yapmayı planlıyor.

Skoda tutkunları Skodaverse dünyasını bu adresten keşfedebilecekler: Skodaverse

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz