Castrol Filozof 2.0’dan ekonomik filo yönetimi

Castrol’ün filoların güncel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için geliştirdiği Filozof 2.0-Filo Yönetim Çözümleri’nin tanıtımı Ankara’da TMMOB Maden Mühendisleri Odası ile düzenlenen organizasyonda gerçekleştirildi.

Onur Dede

Madeni yağ pazarının lider markalarından Castrol, ilerlemenin olduğu her alanda yer alırken tüm ürünlerini ve çözümlerini geliştirirken de müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını dinliyor. Castrol, tasarladığı Filozof 2.0–Filo Yönetim Çözümleri ile yüksek rekabetin yaşandığı lojistik, madencilik ve inşaat sektörlerinde filo yönetiminde verimi artırmayı amaçlıyor. Filozof 2.0’ın önerdiği tüm çözümler, kendi  alanlarında uzman olan uluslararası ve yerli kuruluşların iş ortaklığı ile Türkiye şartlarına özel olarak geliştiriliyor.

Filoların verimli bir şekilde yönetilmelerini sağlamak için gerekli tüm gereksinimleri karşılayan bir çözüm paketi olan Filozof’un yeni sürümü Filozof 2.0’ın tanıtımı, Ankara’da düzenlenen Castrol Türkiye ve TMMOB Maden Mühendisleri ortak etkinliğinde gerçekleştirildi.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz