Aston Martin’in ‘karanlık tarafı’ 300 adetle sınırlı

Karanlık tarafın cazibesi Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition tanıtıldı.

Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition

Shadow Edition, DB11 sahibi olmak isteyenler için yeni bir stil vaad ediyor. Özel olarak karartılmış ve dramatik karakter, V8 ile güç bulan Gran Tourer’ın güzelliğini öne çıkarıyor. DB11 Shadow Edition spor araçlar dünya çapında 300 adet ile sınırlı bir şekilde satışa çıktı.
V12 veya V8 ile güç alan DB11 serisi, lüks spor otomobil sektöründe mükemmel bir Grand Tourer olarak ifade ediliyor. Aston Martin, DB11 sahipliğine sofistike yeni bir yol sağlamak için oluşturulmuş, özenle seçilmiş stil eklemeleri sunan karanlık ve düşünceli yeni bir stil olan Shadow Edition’un ortaya çıkmasıyla bu cazibeyi geliştiriyor.
V8 ile güç alan modeller için Coupe veya Volante gövde tarzında dünya çapında 300 adet ile sınırlı olan yeni Shadow Edition, bunu segmenti tanımlayan bir GT yapan her şeyi koruyor ve sportif karakterine özgün dizayn seçenekleri ekliyor.

Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition
Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition

HANGİ ÖZELLİKLER VAR?
Shadow Edition’ın standart spesifikasyonu, dünya çapında DB11 alıcıları için hali hazırda mevcut olan seçili seçeneklere ek olarak, burada piyasaya sürülecek olan V8 için bir dizi özelliklerin tanıtılmasıyla birleştiriyor. Yalnızca Shadow Edition
modelleri aracılığıyla sunulan bu yeni özellikler şunlar:

-Parlak Siyah kaput üzeri bıçaklar
-20 inç Parlak Siyah yönlü alaşım jantlar
-Parlak siyah krom kanatlar ve yazılar
-Özel siyah anodize “Shadow Edition” yazılı kapı eşikleri
-Deri rengi ile uyumlu Spor Direksiyon

Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition
Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition Coupe

İSTEĞE BAĞLI PAKET
DB11 Shadow Edition’ı tamamlamak için, üst cam bölgesi Parlak Siyah özelliklerini içeren isteğe bağlı bir paket de mevcut. Standart gövde renkli paneller Parlak Siyah olarak değiştirerek Shadow Edition temasıyla daha kapsamlı bir şekilde eşleşebiliyor.
Shadow Edition’ın özellikleri sabit olsada, dünya çapında bu model için seçim yapanlar, altı tanımlı dış renkte dahil olmak üzere farklı renk temalarından birini seçerek arabayı kendilerine özgü şekilde dizayn edebiliyorlar. Yeni DB11 Shadow Edition dünya çapında Aston Martin bayilerinden sipariş edilebilir. DB11 V8 Coupe Shadow Edition fiyatı 243.795 $ ve DB11 V8 Volante Shadow Edition fiyatı 262.600 $ olarak açıklandı.

Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition

otohavadis@gmail.com

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz