Eurorepar Car Service’den akü kampanyası

Stellantis çatısı altında yer alan, her marka araca bakım ve onarım sunan hizmet ağı Eurorepar Car Service, akü sağlığının önemine dikkat çekiyor. Türkiye’de 61 ilde 148 noktada servisle hizmet veren Eurorepar Car Service, tüm Eurorepar markalı akülerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. 

Stellantis Türkiye çatısı altında 61 ilde 148 servisle hizmet veren Eurorepar Car Service, kötü sürprizler yaşamak istemeyen sürücülere yönelik devreye aldığı akü kampanyası kapsamında, tüm Eurorepar akülerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Eurorepar yedek parça ürün gamı, 150’ye yakın hizmet noktasında tüm araç sahiplerine yüksek kalite ve performansı, rekabetçi fiyatlarla sağlayabilirken, hizmetlerini 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle destekliyor.

Avantajlı akü kampanyası tüm marka ve model araçlar için geçerli olurken, müşteriler diledikleri zaman servisleri ziyaret ederek mevcut akülerini ücretsiz kontrol ettirebiliyor ve değişim ihtiyacı durumunda yüzde 20 indirimli akü kampanyası fırsatından faydalanabiliyorlar. Model ve araç yaşı fark etmeksizin sunulan bu fırsatla, sürücülerin yolculuklarını konforlu ve güvenli bir şekilde geçirmeleri hedefleniyor.

Araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun bir şekilde hizmet veren Eurorepar Car Service noktalarındaki yüzde 20 indirimli akü kampanyasından faydalanmak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyorlar.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz