Chery, Gövde Gösterisine Hazırlanıyor

Yeni enerjili araç endüstrisinin gelişimine liderlik etme misyonuyla hareket eden Chery, genişleyen ürün gamı ve sektördeki yeni yaklaşımıyla Şangay Uluslararası Otomobil Fuarı’na çıkarma yapmaya hazırlanıyor. 

Çin’in en büyük otomotiv üretici olan Chery, genişleyen ürün gamıyla 2023 Şangay Uluslararası Otomobil Fuarı’na adeta çıkarma yapacak. 18 Nisan’da kapılarını açacak fuara sıkı şekilde hazırlanan Chery, tamamen yeni bir yaklaşımla ve oldukça geniş bir ölçekle fuardaki yerini alacak. Fuarda 2023 Küresel Bayi Toplantısı’nı da gerçekleştirecek olan Chery, dünya genelinde 80’in üzerinde ülke ve bölgeden 1.000’e yakın denizaşırı bayi temsilcisini de standında ağırlayacak.

Otomobilseverleri üç açıdan yakalayacak

Chery, fuarda üç farklı boyuttan kullanıcıların beğenisi kazanmayı planlıyor. Örneğin Chery, teknoloji yaklaşımı açısından gerek standın tasarımı ve yerleşimi gerekse de yoğun etkileşimli çözümleriyle ileri teknolojiye vurgu yapacak. Ayrıca küreselleşme açısından Chery kapsayıcılığını çift dilli tanımlama ve işaretleme yaklaşımıyla tüketicilerin beğenisine sunacak. Çinli otomobil üretici fuardaki standında, tüketicilerin damaklarına da hitap edecek. Bu kapsamda Chery’nin şık ve teknolojik standında bir de kahve sürprizi olacak.

Yeni enerji alanında güçlenerek ivme kazanacak

Yeni enerjili araç (NEV) pazarı, güncel haliyle yeni enerji ve zekanın büyük otomobil şirketlerinin kaynakları merkezileştirmesi ve temel rekabet gücü oluşturması için yeni bir yön haline geldiği ve ölçek etkisini yönlendirdiği bir döneme girdi. Bu şirketlerden biri olan Chery de, NEV endüstrisinin gelişimine liderlik etme misyonuyla hareket ediyor. Bu bağlamda Chery, yeni bir endüstri gelişim modeli oluşturmaya ve yeni bir teknolojik ekosisteme sahip küresel bir teknoloji şirketine dönüşümünü hızlandırmaya odaklanıyor. “Yaoguang 2025” stratejisiyle hareket eden Chery, bu strateji doğrultusunda elektrikliye geçiş ve akıllı teknolojiler alanında derinlemesine gelişmeye odaklanacak. Daha kesin bir ifade ile Chery, kapsamlı bir teknolojik sıçrama için HEV ve BEV dahil olmak üzere çok sayıda teknolojinin kombinasyonu yoluyla yeni enerji stratejisini geliştirecek, birden çok pazar segmentinde kapsamlı yerleşim planı ve derinlemesine geliştirme yürütecek.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz