2030’a Kadar OMODA ve JAECOO’dan 1,4 Milyon satacak!

Markanın crossover modeli OMODA ve off-road yeteneğini şık bir karoserde sunabilen JAECOO’yu ve elektrikli OMODA 5 EV’yi tanıtan Chery, her iki modelin küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer almasını hedefliyor. 

Ürettiği yüksek teknolojili ve zengin donanımlı modelleriyle Çin’in en büyük otomobil üreticisi olan Chery, yeni hedef olarak belirlediği Avrupa pazarı için çalışmalarına hız veriyor. Markanın Avrupa için ürettiği OMODA ve ürün gamına yeni eklenen JAECOO ile iddialı hedefler belirleyen Chery, dünya çapındaki bayileri ve iş ortaklarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Çin’in Anhui eyaletine bağlı Wuhu şehrinde O&J Küresel Toplantısı’nı düzenleyen Chery, bu kapsamda, aralarında 67 ülke ve bölgeden bayiler ve iş ortaklarının bulunduğu yaklaşık 400 kişiye yeni araçlarını tanıttı.

Yeni enerji teknoloji

Toplantıda, OMODA’nın özel NEV serisine ek olarak, elektrikli OMODA 5 EV ve JAECOO 7 tanıtıldı. Ayrıca O&J Toplantısı kapsamında kullanıcılara çevreyi koruma, düşük karbon ve yeşil seyahat uygulamaları için optimal çözümler sağlayan yeni enerji teknolojisi de tanıtıldı. Küresel otomotiv gelişiminin tarihteki dördüncü fırsat döneminin yaşadığını vurgulayan Chery International Genel Müdürü Zhang Guibing, akıllı ve yeni enerji teknolojisi ürünlerine yönelik yeni bir ilerleme çağının başladığını da belirtiyor. Ayrıca, kişiselleştirilmiş ürünlerin yükselişiyle birlikte, en çok satan ilk 10 model arasında giderek daha fazla SUV/Crossover modeli yer alıyor. Kişiselleştirilmiş iki kullanıcı grubu “New Elites” ve “New Lohas” sürekli olarak büyümeye devam ederken, ortaya çıkan OMODA ve JAECOO modelleri, genç kullanıcıların otomotiv ürünleri ve seyahat hizmetlerine yönelik kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılamayı garanti ediyor.

OMODA ve JAECOO’nun küresel satışlarının 2030 yılına kadar 1,4 milyon adede ulaşması ve dünya genelinde kişiselleştirilmiş akıllı araçlar arasında en üst sıralarda yer alması bekleniyor. Dahası, kişiselleştirme ve zarif tasarım sayesinde beğeni kazanarak küresel kullanıcılara yeni bir araç ekosistemi oluşturacak.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz