CUPRA’nın gecesi!

Geleneksele meydan okuyan, ilham verici, yeni nesil bir marka olan CUPRA, CUPRA Night ile farklı bir deneyime imza attı.

1600 yıllık geçmişi yansıtan Şerefiye Sarnıcı’nda düzenlenen etkinlikte, CUPRA Leon mapping Show, CUPRA Türkiye marka müzik elçisi Murat Uncuoğlu’nun eşsiz performansı ve CUPRA’nın ana sponsoru olduğu espor takımı Fire Flux ekibi geceye eşlik etti.

Çağdaş sportifliği yeniden keşfetme amacıyla, 2018 yılında yolculuğuna başlayan ve 2021 yılından bu yana da Türkiye’de faaliyetlerine devam eden CUPRA markası, sadece modelleriyle değil yüzde 100 CUPRA DNA’sını yansıtan etkinlikleriyle de ilkleri keşfetmeye devam ediyor.

CUPRA, dünya genelinde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde spordan müziğe, espordan marka iş birliklerine birçok yeni alanda kalıpları yıkan farklı organizasyonlara imza atarak ses getirmeye, hakkında konuşturmaya devam ediyor.

CUPRA Leon

CUPRA, motor yelpazesini genişlettiği ve donanım seviyelerini artırdığı CUPRA Leon modeli ile Türkiye’de her ikisi de DSG otomatik şanzımanlı olmak üzere hafif hibrit teknolojili 1.5 eTSI 150 HP ünite ve benzinli 2.0 TSI 300 HP versiyonlarıyla sunuluyor.

CUPRA Formentor modeli ile yakalanan başarıyı destekleyecek

2022’de satışlarını yüzde 93 oranında artırarak Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markası olan CUPRA aynı başarıyı Türkiye’de de göstererek Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği’nin (ODMD) her yıl düzenlediği Satış ve İletişim Ödülleri’nde “Yılın En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası” ödülüne layık görüldü.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz