Chery Sahipleri İstanbul’da buluştu

Chery’nin, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın müşterisiyle buluştuğu “Chery ile Sevgiyle-With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerinin ilki İstanbul’da gerçekleştirildi. TIGGO modellerini satın alanlar ve ailelerinin katılımıyla düzenlenen organizasyonda, voleybol, futbol, tenis, mini golf, Jenga turnuvası, hava hokeyi ve saksı düzenlemesi gibi etkinliklerin yanında çocuklara özel grafiti yarışması da yapıldı.

Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, Kemer Country Orman Evi arazisinde Türkiye’nin ilk “Chery ile Sevgiyle-With Chery With Love” (WCWL) etkinliğini düzenledi. Etkinliğe TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO sahibi aileler davet edildi ve yaklaşık 80 kişi katılım gösterdi.

İlk TIGGO sahipleri ve aileleri bir araya geldi

Kısa zaman önce Türkiye pazarına giren Chery’nin bu etkinliği TIGGO kullanıcılarını oldukça memnun etti ve duygulandırdı. Etkinlikte voleybol, futbol, tenis, mini golf, Jenga ve hava hokeyi gibi oyunlar düzenlendi. Sporun getirdiği eğlence, otomobil sahiplerinin keyifli anlar yaşamasını sağladı. Ayrıca çok sayıda genç otomobil kullanıcısı canlı ve sportif bir tablo oluşturdu. Chery ayrıca kadın misafirler için saksı düzenlemesi eğitimi için profesyonel bir ekip de getirdi. Chery, çocuklar için düzenlediği grafiti yarışmasında dereceye girenleri oyuncaklarla ödüllendirdi. Chery, yapılan incelemeler sonucunda bu etkinlikten duyulan memnuniyetin %100’e ulaştığı tespit etti. Araç sahipleri, bu harika etkinliği organize ettiği için Chery’ye teşekkür etti. Örneğin kullanıcılardan biri duygularını; “Araç sahiplerinin bir araya gelmesi için nadir bir fırsat. Keyifli ve unutulmaz bir hafta sonu geçirdik. Chery sahibi olarak gurur duydum” sözleriyle ifade etti.

Farklı ülkelerde de yapılıyor

2023 itibarıyla WCWL, dünya genelinde 150’yi aşkın etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinlikler, Rusya, Orta Asya, Brezilya, Şili, Meksika, Peru, Kazakistan, Irak, Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Mısır, Güney Afrika ve Ekvador gibi ülkelerdeki müşterilere yönelik olarak düzenlendi. 9.313 kişinin katılımını sağlayan bu renkli araç sahibi etkinlikleri, otomobil dünyasında güzel bir manzara oluşturuyor. Güney Afrika’da “Altın Yıldız” araması veya Kazakistan’da Başkanlık Günü Otomobil Sahibi Yemeği veya Kuveyt’te Yeni Yıl Maratonu gibi etkinlikler, yerel kullanıcı operasyonlarının klasik örnekleri haline geldi.

Türkiye’de güçleniyor

Türkiye, Chery’nin çok önem verdiği stratejik bir pazar olarak öne çıkıyor. Chery, kısa sürede 25 adet satış ve servis noktası kurdu. Mart 2023’teki lansmanından bu yana Chery’nin satışları da kademeli olarak artıyor. Chery Türkiye, üst düzey kullanıcı etkinlikleri düzenlemenin yanı sıra, araç sahipleri için üç resmi kullanıcı sosyal platform grubu da kurdu. Grup, müşterilerin pratik sorunlarını çözmeye ve sorularını yanıtlamaya yardımcı oluyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz