Nissan, Gran Turismo filmiyle motor sporları mirasını kutluyor

Yarış oyunu tutkunlarının efsane oyunları arasında yer alan Gran Turismo, bu hafta Türkiye’de sinemalarda gösterime girdi. Gran Turismo oyununu gerçek hayata uyarlayan film, bilgisayar oyuncularını profesyonel yarışçılara dönüştüren Nissan programına da bir övgü niteliğinde.

Nissan, zengin yarış mirasından doğan öncü başarılarından biri olan GT Academy programını merkeze alarak, Sony Pictures Entertainment tarafından hayata geçirilen Gran Turismo filmi ile bu yaz seyircilere, otomobil yarışı sevenlere ve oyun tutkunlarına eşsiz bir sinematik gösteri sunuyor.

Türkiye’de 25 Ağustos 2023 tarihinden itibaren sadece sinemalarda yayınlanmaya başlayan Gran Turismo filmi, izleyicileri heyecanlı bir yolculuğa çıkararak Nissan GT Academy’nin tanıttığı sanal ve gerçek dünya yarışlarının heyecan verici karışımını sergiliyor ve yarış dünyasında önemli bir iz bırakıyor.

İşçi sınıfından bir bilgisayar oyuncusu, başarısız bir eski yarış otomobili sürücüsü ile idealist bir motor sporları yöneticisinden oluşan ve dünyanın en elit sporunda yarışabilmek için her şeyi riske atan bir ekibin ilham verici gerçek hikayesine dayanan filmde, David Harbour, Orlando Bloom, Archie Madekwe, Takehiro Hira ve Darren Barnet gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz