Chery çifte birincilik kazandı

SUV model serisi TIGGO ile faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda dikkat çeken Chery, J.D. Power’ın “Çin’in Otomotiv Performansı, Uygulama ve Düzen Araştırması” APEAL 2023’te çift birincilik kazandı. 

Chery, J.D. Power’ın ağustos ayında yayınlanan, “Çin’in Otomotiv Performansı, Uygulama ve Düzen Araştırması” APEAL’de yeni birincilikler kazandı. J.D. Power’a göre Chery, TIGGO 7 ile orta boy ekonomik SUV’lar arasında birinci olurken TIGGO 8 ise orta boy SUV’lar arasında birinci sırayı alarak markanın çekiciliğini ortaya koydu. Chery’nin son yıllarda yaptığı ataklar sonucunda, tüketicilerin oybirliğiyle övgüsünü kazandığı bu onurlu ödül, markanın öncü gücünü ve kalitesini, yüksek düzeyde takdir toplayarak kanıtlıyor. İki farklı kategoride kazanılan birincilikler aynı zamanda Chery’nin küresel girişimlerine ivme kazandırıyor.

SUV TIGGO Ailesi’nden çifte birincilik!

Küresel SUV pazar segmentinde yer alan Chery’nin TIGGO ürünleri, 3,4 milyon adedi aşan satışa ulaştı. Güçlü karakterleri, zengin donanımları, fonksiyonel iç mekanları, verimli performansları ve popüler tasarımlarıyla hak edilen bu başarılarıyla pek çok ülkenin en çok tercih edilen SUV modelleri Chery TIGGO modelleri oluyor. Müşteriler tarafından vurgulanan bu özellikler, 2023 APEAL’da TIGGO 7’ye orta boy ekonomik SUV segmentinde birinciliği getirirken, TIGGO 8 ise orta boy SUV segmentinde birinciliği kazandı. Çifte zafere ulaşan Chery, başarılı SUV modellere yaptığı yatırımların karşılığını alırken, doğru bir vizyon ve model stratejisi geliştirdiğini de ortaya koydu. Araştırma raporuna göre 2023 yılında geleneksel fosil yakıtlı SUV’ların çekicilik endeksi, bir önceki yıla göre 6 puan artarak 736 puana yükseldi. Chery TIGGO modelleri, bu yükselişin yer aldığı kategoride bulunuyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz