OMODA 5, Yeni Nesli cezbediyor

2023 yılında Türkiye pazarında satışa sunulan Chery OMODA 5, teknoloji ve tasarım anlayışının hızla geliştiği bir çağda, zamanın ötesinde olan yönleriyle, küresel çapta Crossover SUV sınıfında genç kullanıcılar arasında oldukça popüler bir model konumuna geldi.

Teknoloji hızla gelişiyor ve trendler sürekli değişiyor. Crossover SUV pazarı, gençler arasında oldukça popüler ve bu eğilimle doğru orantılı olarak satışlar da önemli oranda artıyor. OMODA 5, bu artışa paralel olarak sadece ekim ayında 11.459 adetlik bir ihracat rakamına ulaştı. Pek çok ihracat pazarında olduğu gibi OMODA 5, bu yıl Türkiye’de de tanıtıldı ve kısa zamanda oldukça sevildi.

Gelecekçi tasarım 

OMODA 5, gösterişli yeni bir ön ızgaraya sahip. Ön ızgarayı, çarpıcı, bölünmüş farlar tamamlıyor. Bu modern oluşum, yenilikçi ve teknolojik bir algı üretirken, aracın kolaylıkla tanınmasını sağlıyor. Çift omuz çizgisi, ön ve arka uçların gücünü vurguluyor. Gençlerin tercihini yansıtan eğimli arka bölüm, otomobilin genel sportifliğini daha da güçlendiriyor. Ayrıca arka aydınlatma grubu ve arka spoyler de genel dinamik tasarımı tamamlıyor. İster estetik ifade, ister yaşam tarzı açısından olsun, OMODA 5 harika bir denge ortaya koyuyor. Cesur ama dengeli karakteriyle genç neslin, gelecekteki SUV araçlara yönelik tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor ve hem görsel hem de ruhsal tatmin sunuyor.

İç mekan

OMODA 5’in akıllı kokpiti, geleceğin teknolojisini yansıtan iki adet 10,25 inçlik ekrana sahip. İç mekân, fırçalanmış metal panellerin yoğun kullanımıyla titizlikle hazırlanan bir doku ortaya koyuyor. Surround ses sistemi ve 64 renkli, ritimli ortam aydınlatmasıyla donatılan araç, yüksek kalitede bir kabin deneyimi sunuyor.

OMODA 5, çok sayıda gelişmiş akıllı teknolojiyle yollara çıkıyor. Uzaktan araç kontrolü, akıllı sesli komut ve çok daha fazlası, gençlerin beklentilerini tamamlıyor. OMODA 5, 17 adet sürüş destek sistemi barındıran gelişmiş ADAS özellikleriyle dikkat çekiyor. Tam hızlı ACC (Adaptif Hız Sabitleme), AEB (Otomatik Acil Durum Freni), FCW (Önden Çarpışma Uyarısı), 180° şeffaf şasi görüşü sunan 360° Panoramik Görüş, bunlardan sadece bazıları. OMODA 5, küresel popülaritesiyle daha fazla tüketiciye, konforlu ve rahat bir sürüş deneyimi sunarak yeni bir ulaşım yaşam tarzı oluşturuyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz