JAECOO, pazarlarını hızla genişletmeyi sürdürüyor

Çinli JAECOO, gerçekleştirdiği ülke lansmanlarıyla hedef pazarlarını hızla genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda otomotivin yeni kentsel off-road markası; Doğu Avrupa, Asya-Pasifik ile Orta ve Güney Amerika pazarlarında ses getiren lansmanlar gerçekleştirdi.

Çinli JAECOO, dünya çapındaki tanıtım ve lansman etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. “Klasikten, Klasiğin Ötesine” marka felsefesiyle 2023’ün ikinci yarısı itibarıyla otomotiv sektörüne giriş yapan JAECOO, küresel pazarlardaki varlığını hızla arttırıyor. Otomotivin yeni kentsel off-road markası, Doğu Avrupa, Asya-Pasifik ile Orta ve Güney Amerika pazarlarında ses getiren lansmanlar gerçekleştirdi ve katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

Arazi araçlarının performansını konforla birleştiriyor

JAECOO, Meksika’daki basın toplantısından Güney Afrika’daki marka lansmanına kadar kapsamlı bir tanıtım etkinliğiyle marka isminin geniş bir coğrafyada bilinir hale gelmesini sağladı. Bu çalışmalarla marka, küresel stratejisini hızlandırmakla kalmadı, aynı zamanda pazar etkileşimleri yoluyla küresel kullanıcıların off-road ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılayarak yeni kentsel off-road tarzını ve yenilikçi teknolojilerini sergiledi.

JAECOO’nun Kasım ayı ortasında Meksika’da gerçekleştirilen çevrimiçi basın toplantısının ardından 23 Kasım’da da “Unutulmaz Yolculuk” temasıyla Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’da ürün lansmanı gerçekleştirildi. Etkinlikte yoğun katılım gösteren basın mensupları, J7 için, “J7, klasik arazi araçlarının performansını bünyesinde barındırırken akıllı çözümler ve konfor açısından da günlük işe gidip gelme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Bu, JAECOO’nun off-road araç pazarında tüketicilerin ilgisini çekecek ‘Klasikten, Klasiğin Ötesine’ marka felsefesini de yansıtıyor.” dedi.

20’den fazla pazarda satışa sunulacak

JAECOO’nun, iddialı off-road SUV’u J7’nin önümüzdeki yılın ilk yarısında 20’nin üzerinde küresel pazara satışa sunması bekleniyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz