Chery’de Yeni Yıl Kampanyası Tam Gaz

Pazara sunduğu 3 farklı SUV modeliyle Türk tüketicisinin takdirini kazanan Chery, gerçekleştirdiği yeni yıl kampanyasıyla müşterilerine birbirinden değerli hediyeler kazandırmayı sürdürüyor.

Chery, aralık ayı itibarıyla duyurulan kampanya kapsamında 12 kişiye ücretsiz Çin seyahati, 15 kişiye de iPhone 15 kazanma fırsatını sunuyor. Üç çekiliş dönemi olarak planlanan kampanyanın ilk dönem talihlileri belirleniyor. 1-10 Aralık tarihleri arasında Chery SUV sahibi olan müşteriler arasından ilk talihliler belirlenecek. İkinci ve üçüncü kura dönemlerinde (11-20 Aralık ve 21-31 Aralık) hediye kazanma şansı devam ediyor. Aralık ayı içerisinde Chery’nin SUV modellerinden birini satın alanlar, dünya harikalarından biri olan görkemli Çin Seddi’ni ve modern metropol Şangay’ın gökdelenlerini ücretsiz olarak ziyaret etme şansına sahip olacak. Ayrıca Çin gezisi kazanan müşteriler, Chery fabrikasını ziyaret ederek otomobillerin nasıl üretildiğini görebilecek ve Chery’nin gelecekteki ürünlerini test edebilecekler.

Aralık kampanyası kapsamında Chery, zam yapmayıp tüm modellerinde fiyatları sabit tutuyor. Aralık ayı boyunca devam edecek olan kampanyada, tüm Chery modellerinde 100 bin TL’ye kadar araç takas desteği ve 250 bin TL’ye kadar faizsiz kredi sağlanıyor.  Yılın 11 aylık döneminde Türkiye’de 35 bin adedin üzerinde satışa ulaşan Chery, pazara yeni giren bir marka için büyük bir başarı ortaya koydu.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz