Bridgestone Performance Center açıldı

Brisa, Bridgestone markası ile ayrıcalıklı hizmet vermek üzere oluşturduğu, müşteri deneyimini zenginleştiren mağaza konsepti Bridgestone Performance Center, İstanbul Anadolu yakasında, Bostancı mağazasında müşterilerine hizmet vermeye başladı. 
Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa, Bridgestone markası ile ayrıcalıklı hizmet vermek üzere oluşturduğu, müşteri deneyimini zenginleştiren mağaza konsepti “Bridgestone Performance Center’ı yaygınlaştırıyor. Bridgestone Performance Center, İstanbul Anadolu yakasında, Bostancı mağazasında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Bridgestone’un ağırlıklı üst segment sınıfına hizmet verdiği mağaza konsepti Bridgestone Performance Center’ın Türkiye’deki üçüncü, İstanbul’daki ikinci mağazası oldu. Bridgestone Performance Center olarak adlandırılan premium mağazalarda özellikle üst segment lastiklerin yoğunlukta olduğu sınıfta hizmet veriliyor. Geniş ve ferah bir alana konumlanmış iç-dış müşteri bekleme alanları, servis alanı, satış alanı, e-şarj noktası, kafe ve özel çalışma alanı gibi noktalarla müşteri deneyiminin üst seviyeye taşınması hedefleniyor.
Brisa’nın İstanbul Bostancı Bayisi Atlas Tur’un hizmete sunduğu Bridgestone Performance Center’da düzenlenen törene Brisa CEO’su Haluk Kürkçü, Brisa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tomio Fukuzumi, Brisa Satış Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor, Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Evren Güzel, Satış Direktörü Serkan Seçkin’in yanı sıra Atlas Tur yönetimi de katıldı. Açılış konuşmasını yapan Haluk Kürkçü; “Brisa olarak, 2021 yılında müşteri tecrübesini güçlendirecek, müşterilerimize katma değer sunma çalışmalarımıza hız verdik ve bu doğrultuda Bridgestone’un Performance Center ismini verdiği mağaza konseptini Türkiye’de de hayata geçirdik. Bugün müşteri deneyiminin üst seviyeye taşınmasını hedeflediğimiz Bridgestone Performance Center mağazalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip iş ortağımız Atlas Tur’la birlikte bu mağazayı hayata geçirmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz