Otopratik’in yeni konsepti “Midi”

Brisa’nın “Mobilite Merkezi” olarak konumladığı hızlı bakım servis zinciri Otopratik, yeni konsepti “Otopratik Midi” ile daha çok noktada hizmet sunarak Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor. Brisa, 2024 yılında birçok farklı şehirde 30’un üzerinde Otopratik Midi açmayı hedefliyor.

Brisa, değişen ihtiyaçlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda “Mobilite Merkezi” olarak konumlandırdığı hızlı bakım servis zinciri Otopratik markasına yatırım yapmaya devam ediyor.

Mevcut Mobilite Merkezleri Otopratiklerden farklı olarak 300 metrekare ve altındaki alanlarda da hizmet verebilecek Otopratik Midi’lerin, Türkiye’nin tüm şehirlerinde açılması ve daha fazla müşteriye hizmet sunulması hedefleniyor. Şu anda 9 şehirde 9 noktada hizmet veren Otopratik Midi’ler, periyodik bakım, lastik satışı, lastik dışı ürün satışı, elektrikli araç bakımı, elektrikli araç şarj noktası ve daha birçok Otopratik ürün ve hizmetini daha küçük alanlarda da müşterileriyle buluşturabilecek.

Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Koçdor, Otopratik hızlı bakım servis zincirlerini mobilite merkezleri olarak geleceğe hazırladıklarını belirterek, “Uzun yıllardır, müşterilerimizin yolculuklarında onlara lastiğin ötesinde hizmetlerle eşlik etmek üzere çalışıyoruz. İhtiyaç duydukları anda müşterilerimizin yanı başında olmak istiyoruz. Her geçen gün zenginleştirdiğimiz hizmetlerimizi Otopratik Midi konsepti ile daha çok hizmet noktasına ulaştıracağız. Hedefimiz mobilitenin sektördeki lideri olarak 2024 yılında Otopratik Midi merkezlerimizi yaygınlaştırmak” diye konuştu.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz