MG’den elektrikli Çıkış

SAIC tarafından üretilen İngiliz otomobil markası MG, %100 elektrikli MG4 ve ZS EV modelleri ile yeni bir elektrikli otomobil sahibi olmak isteyen herkese avantajlı ve rekabetçi fırsatları Şubat ayında da sunmaya devam ediyor. 

MG4 Electric

MG, şubat ayında %100 elektrikli MG4 modelinde, avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile dikkat çekiyor. MG4 Electric modeli 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi olanağına ek olarak 70 bin TL’ye varan takas desteği ile sunuluyor. %100 elektrikli SUV model ZS EV ise 250 bin TL’ye 12 ay vadeli 0,49 faizli kredi desteği veya 80 bin TL takas desteği ile sunuluyor. Şubat ayında, MG4 Electric’e 1.349.000 TL’den başlayan takas indirimli fiyatlar, ZS EV’ye ise 1.719.000 TL takas destekli fiyat ile ulaşılabiliyor.

MG ZS EV

Şarj için para harcamayacaklar

Şubat ayı boyunca %100 elektrikli MG4 ve ZS EV modellerini satın alan müşterilerine Wallbox veya 1 yıllık ihtiyacı karşılayacak 40.000 TL değerinde şarj kartı hediye eden MG farklı şarj çözümleri sunuyor. Hızlı şarj istasyonlarında da geçerli olan bu kart ile yalnızca 26 dakikada %10’dan %80’e şarj olabilen MG4 Luxury, şehir içi kullanımlarda 577 km’ye kadar menzil sunuyor. Şehir içinde 591 km’ye varan menzil sunan %100 elektrikli SUV ZS EV ile her beğeniye uygun bir elektrikli MG modeli müşterilere sunuluyor.

MG ValueGuard “Geri Alım Güvencesi”

Markanın özel olarak sunduğu bir diğer önemli avantaj da şubat ayında %100 elektrikli MG4 ve ZS EV modellerine sahip olacak müşterilere MG ValueGuard “Geri Alım Güvencesi” sunulması. Bu kapsamda Doğan Trend, aracın değerini koruyarak 1 sene sonra, aracı geri almayı güvence altına alıyor. Bu sayede elektrikliye geçiş konusunda müşterilerin aklında soru işareti kalmamasını hedefleyen MG markası, bu kararı çok daha kolay bir hale getiriyor. MG4 ve ZS EV modelleri; Türkiye’de MG ValueGuard Geri Alım Güvencesinin yanında, standart 7 yıl-150.000 km’lik araç ve batarya garantisi, güçlü satış ve servis ağı ile benzersiz bir satın alma süreci de sunuyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz