YAMAHA R3 YAKINDA geliyor

Yamaha Motor Türkiye, yıllardır motosiklet severler tarafından heyecanla beklenen R3 modelini çok yakında R ailesine eklemeye hazırlanıyor.

R1, R1M, R7 ve R25’den oluşan Supersport ürün gamına dahil edilecek olan R3, kalitesi, agresif tarzı ve performansıyla hem deneyimli hem de yarış dünyasına adım atmak isteyen motosiklet tutkunlarının gözdesi olmayı hedefliyor.

İnce ve atletik gövdesi, radikal görünümü, aerodinamik yarış tarzı karenajı ve agresif ikili LED farlarıyla safkan R-Serisi genlerinin altını çizen R3, sokakta veya pistte en çok arzu edilen 300’lük olmak üzere çok yakında Türkiye’de sevenlerinin karşısına çıkacak.

Yolda ve pistte heyecan için geliyor

Radikal bir gövdeye ve yeni nesil iki renkli Icon Blue renk düzenine sahip olan R3, yarış kazandıran M1’den ilham alıyor.  Agresif bir ön karenaj, yarış tarzı ön cam, Çift LED’li farlar, motor için soğutma hava akışını en üst düzeye çıkarmak amacıyla çok katmanlı karenaj yapısına sahip R3,  A2 ehliyet sınıfındaki Supersport seçeneğidir. Yüksek kaliteli çelikten imal edilmiş kompakt ve hafif şasi motosiklete üst düzey dayanıklılık sağlar. Cadde ve pistte sürüş tarzına uygun sele yüksekliği, konforlu ve dengeli bir sürüş sağlarken R3’ün tekerlekler arası kısa mesafesi, sportif ve çevik yol tutuşu özellikleri bakımından kıvraklık sağlıyor.

Dinamik ve ergonomik sürüş pozisyonu

Yüksek teknik özelliklere sahip 37 mm KYB Upside Down (USD) ön amortisörler hassas süspansiyon hissi ve tepki verirken, alçak yakıt deposuyla alçak gidon, R3’e hassas kontrol ile birlikte olağanüstü konfor ve ergonomik bir sürüş pozisyonu sağlıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz