Kadınlar Yeni BMW 5 Serisi dedi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin sekizinci nesli Yeni BMW 5 Serisi Sedan modeli, sadece kadın otomotiv uzmanlarının yer aldığı uluslararası bir jüriden oluşan Women’s Worldwide Car Of The Year’da (WWCOTY) “Large Car/Büyük Otomobil” kategorisinde Yılın Otomobili seçildi. 

Hakan Tiftik – Ayça Çizer

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ödüllerin jürisinde 5 kıtada 52 ülkeden 75 kadın otomotiv gazetecisi oy kullandı. Yenilenen tasarımı, inovatif teknolojileri ve ilk defa tamamen elektrikli sürüş seçeneğini aynı gövdede kullanıcısına sunan Yeni BMW 5 Serisi Sedan güvenlik, sürüş, konfor, verimlilik, çevresel etki ve fiyat performansıyla büyük ödülü kazandı.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan 

BMW’nin tüm dünyada en çok bilinen ve tercih edilen modelleri arasında yer alan BMW 5 Serisi, sekizinci nesli ile yepyeni bir formda otomobil tutkunlarının karşısına çıktı. Yeni BMW 5 Serisi Sedan, ilk defa tamamen elektrikli versiyonuyla da tüketicinin beğenisine sunuldu. Türkiye’de 2023 yılının son çeyreğinde yollarla buluşan otomobil, Mild hybrid-dizel Yeni BMW 520d xDrive ve tamamen elektrikli Yeni BMW i5 eDrive40 ile Yeni BMW i5 M60 versiyonlarıyla Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarında yerini alıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz