OMODA İspanya ile Avrupa’ya Adım Attı

Chery Grubu çatısı altında yer alan OMODA, İspanya’nın başkenti Madrid’de etkileyici bir marka ve ürün tanıtım etkinliği gerçekleştirdi. Madrid’in kalbinde yer alan tarihi Cibeles Sarayı’nda gerçekleştirilen bu özel tanıtım, markanın Avrupa pazarına girişini temsil ediyor. 

Çinli otomotiv devi Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan markası OMODA, Şubat ayı sonunda İspanya’nın başkenti Madrid’in kalbi niteliğindeki ünlü Cibeles Sarayı’nda (Palacio de Cibeles) ses getirecek bir marka ve ürün tanıtım etkinliği gerçekleştirdi. Bu özel etkinlik, OMODA markasının yüksek potansiyele sahip Avrupa pazarına girişini simgeliyor. Tanıtım etkinliğinin gerçekleştirildiği İspanya ise markanın Avrupa genelinde daha da yaygınlaşması açısından köprü görevi görüyor. Cibeles Sarayı’nda gerçekleştirilen etkinliğe, İspanyol hükümetinin 28 resmi temsilcisinin yanı sıra, OMODA İspanya marka elçisi ünlü şarkıcı ve aktör Jaime Lorente de katıldı. Chery Group Baş Teknoloji Sorumlusu Dr. Gao Xinhua, Chery Automobile Başkan Yardımcısı Charlie Zhang, OMODA CEO’su Shawn Xu ve diğer üst düzey marka yetkilileri de bu tarihi anı 300’ün üzerinde gazeteci ve bayi temsilcisiyle paylaştı.

Etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan Chery Group Baş Teknoloji Sorumlusu Dr. Gao Xinhua, “İspanya, OMODA markasının yenilik, moda, teknoloji ve çevre koruma yaklaşımıyla mükemmel uyum sağlayan, canlı, kreatif ve derin bir kültürel mirasla dolu bir ülke” dedi.

Küresel standartlar

Küresel büyüme ve genişleme hedefiyle hareket eden OMODA, global bir standart, sistem ve güvence oluşturmak üzere kaynaklarını birleştiriyor. OMODA, satış ve satış sonrası hizmetler açısından kullanıcılara üst düzey bir araç satın alma ve sahiplik deneyimi vadediyor. Marka, daha verimli ve kullanışlı hizmetler sunmak için önemli bir adım atarak, İspanya’da bir teslimat merkezi (PDI kontrol merkezi), çağrı merkezi ve teknik eğitim merkezi kurmak üzere dünyanın lider depolama ve lojistik tedarikçisi Kuehne+Nagel ile ortaklığa imza attı.

Ayrıca OMODA, İspanya’da 28 farklı yerel bayilik grubuyla anlaştı. Bu kapsamda Çinli marka, 2024 yılı sonuna kadar İspanya’nın yüzde 93’ünü kapsayan ve tüketicilere daha erişilebilir satış ve satış sonrası hizmetler sunan 65 satış noktasının faaliyete geçmesini öngörüyor. OMODA, kullanıcılara 7 yıl veya 150.000 kilometre gibi uzun bir üretici garantisi sunuyor.

İspanya’daki bu tanıtım etkinliği, OMODA için Avrupa pazarında önemli bir atılımı işaret ediyor. Ayrıca Chery Grubu altında farklı bir marka olarak çekici ve yenilikçi yaklaşımını daha da vurguluyor. OMODA, Avrupa pazarındaki genişlemesini gelecekte de hızlandırmaya devam edecek.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz