Castrol MAGNATEC, 2024’ün Seçilmiş Ürünü

Sia Insight Türkiye’nin gerçekleştirdiği araştırmanın sonucunda, madeni yağ kategorisinde akıllı moleküller teknolojisi ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla farklılaşan Castrol MAGNATEC, Yılın Seçilmiş Ürünü ödülünü kazandı. 

Onur Dede

Sinsta Iigh Türkiye’nin gerçekleştirdiği Yılın Seçilmiş Ürünü pazar araştırması sonucunda Castrol MAGNATEC’in madeni yağ kategorisinde Yılın Seçilmiş Ürünü olması da hızlı bir değişimin yaşandığı otomotiv sektöründe müşterilerinin değişen ihtiyaç ve taleplerini, sürekli geliştirdiği ürün ve hizmetleri ile karşıladığını göstermiş oluyor. Her kategoride aday gösterilen ürünler; hedef kitleye çekici gelmesi, bulunduğu kategoriye yenilik getirmesi ve kullanıcıların üründen memnuniyeti üzerinden değerlendiriliyor. Castrol MAGNATEC de sahip olduğu akıllı molekülleri ile motorda oluşan aşınmayı yüzde 50 oranında azaltarak harekete geçildiği andan itibaren motora durmaksızın koruma sağlıyor. Ayrıca Castrol MAGNATEC’in tasarımı değiştirilerek daha da sağlamlaştırılan ürün ambalajında da yüzde 20 daha az plastik kullanıyor. Bu özellikleri ve yeni tasarımıyla sektördeki rakiplerinden farklılaşıyor.

‘Bizi daha iyisi için cesaretlendiriyor’

Castrol META Pazarlama Direktörü Onur Dede, “2023 yılında gerçekleştirilen Castrol Tüketici Araç Bakım Endeksi Araştırması’nın sonuçlarına göre araç bakımı denildiğinde tüketicilerin yüzde 44’ünün aklına yağ bakımı ve yağ değişimi geliyor. Dünya genelinde gerçekleştirilen Marka Sağlığı Araştırması da madeni yağ dendiğinde ilk akla gelen markanın Castrol olduğunu gösteriyor. En son teknoloji ile geliştirilen ve tüketicilerin en çok tercih ettiği madeni yağlardan olan Castrol MAGNATEC’in de Yılın Seçilmiş Ürünü olması bizi gururlandırıyor. Bu başarı bizi her zaman sektörümüzün lider markalarından biri olarak hareketin olduğu her alanda yer alma konusunda yaptığımız çalışmaları sürdürmemiz için de cesaretlendiriyor” diyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz