ARRIZO 8 PHEV gelmeye hazır

Çinli Chery, amiral gemisi modeli ARRIZO 8 PHEV’i Türkiye’de tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni ARRIZO 8 PHEV’in ön cephesi, derin, keskin farlar ve dikkat çekici sis lambası tasarımıyla dinamik ve şık bir görünüm sergiliyor. 

Chery, hızla genişleyen yeni enerjili araç pazarına yönelik yeni amiral gemisi modeli ARRIZO 8 PHEV’i son derece dinamik olan Türkiye pazarında tanıtmaya hazırlanıyor. Lüks sınıfa hitap etmek üzere tasarlanan ARRIZO 8 PHEV, ismini aldığı suyun zarif estetiğini en ileri teknolojiyle birleştirerek bir sürüş deneyimi vadediyor. ARRIZO 8 PHEV, İspanyolca “damlacık”, “dalgalanma” ve “dalga” anlamına gelen “RIZO” kelimesinden esinlenerek “Su Parıltısı” temasını benimsiyor.

Chery’nin gelişmiş tasarımı

ARRIZO 8 PHEV derin, keskin farları ve dikkat çekici sis lambası tasarımıyla dinamik ve şık bir ön cephe görünümü sergiliyor. Modelin ön ızgarası ise görsel genişliğini artırarak yolda güçlü bir duruş sağlıyor. Aracın yan profili, aerodinamiği tasarımla bütünleştirerek düşük sürtünme ve enerji verimliliğini dengeliyor.

Ferah iç mekan ve gösterişli dış siluet

ARRIZO 8 PHEV, araç güvenlik derecelendirme sistemine göre A+ sınıfı gövde yapısı ve 2790 mm’lik sınıfında lider aks mesafesi ile oldukça ferah bir iç mekan ve gösterişli bir dış siluet sunuyor. Modelin 18 inçlik jantları, lüks ve sofistike özelliklerini vurgulayarak görsel etkiyi daha da güçlendiriyor. ARRIZO 8’in omuz çizgisi altın orana sadık kalarak doğal güzelliği vurgularken, yanlardaki dinamik karakter çizgileri çöl manzaralarında rüzgarın hızlı hareketini çağrıştırıyor. Özel ışık imzasıyla vurgulanan arka tasarım ise aracın estetiğine dinamizm ve fütürizm duygusu katıyor. Bununla birlikte modelin aydınlatma ve karmaşık çok kollu jant tasarımları, lüks ve dinamik cazibesini artırıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz