Bu Ford’u kim kaparsa

Tamamıyla yenilenen Ford GT için internet üzerinden başvuruların ilk turu, 12 Mayıs 2016 günü
23:59’da (Orta Avrupa saati) kapanacak.

Ford tamamen yenilenen süper spor otomobili Ford GT için başvuruları FordGT.com’da almaya resmen başladı. Tamamen yenilenen Ford GT yüksek performanslı süper spor otomobillerden birine sahip olmayı arzu eden müşteriler başvurularını itibaren FordGT.com üzerinden resmen iletebiliyor. Yepyeni Ford GT’nin sınırlı üretiminden ilham alan Ford Performance, yeni süper spor otomobil için potansiyel alıcıları belirlemeye yardımcı olmak amacıyla müşteri odaklı benzersiz bir deneyim meydana getirdi. Başvurusu onaylananlar müşteriler, yeni Ford GT Özel Danışmanlık Hizmeti’nin (Concierge Servis) sunduğu kişiselleştirilmiş satın alma deneyimini yaşama fırsatı elde edecek.

BENZERSİZ SÜREÇ
Ford Performance Küresel Pazarlama Müdürü Henry Ford III, “Ford GT’nin satın alma süreci, yepyeni otomobilimiz kadar benzersiz. GT müşterilerinin Ford Motor Company için güçlü marka elçileri olduğunu biliyor, otomobilin kendisi kadar ayrıcalıklı hizmet sunmayı ümit ediyoruz,” dedi.
Bugüne dek geliştirilen en ileri seri üretim araçlarından biri olan Ford GT, hafiflik, aerodinamik ve Ford markasının inovasyonlarından biri olan EcoBoost motor teknolojisi açısından en gelişmiş özelliklere sahip. Ford GT sahibi olmak isteyen herkes başvuruda bulunmaya davet ediliyor. Başvurunun onaylanması sonrası eşsiz satın alma deneyimi yeni Ford GT Özel Danışmanlık Hizmeti (Concierge Servis) tarafından sunulacak.
Dünya genelinde başvuranlar arasından kabul edilenlerle iletişime geçecek olan Özel Danışman, sadece sipariş ve teslimat aşamasında değil takip eden yıllar boyu kullanım sırasında da kişiye özel bir deneyim sunacak.

KONFİGÜRASYONUNU KENDİN OLUŞTUR
Yeni Ford GT web sitesindeki konfigürasyon aracı, tüketicilere hayallerindeki Ford GT’yi oluşturmak için ilk fırsatı vermenin yanı sıra düşledikleri konfigürasyonu sosyal medya aracılığıyla dünyayla kolayca paylaşma imkânı da sunuyor. Konfigürasyon aracı, renk kombinasyonlarından jantlara ve iç mekan temaları dahil malzeme seçeneklerine kadar Ford GT’nin pek çok özelliğini ayrıntılı olarak veriyor.
En gözde tonlardan Liquid Blue dahil sekiz dış renk seçeneğiyle sunulacak olan Ford GT’de dört farklı iç mekan temasından biri tercih edilebilecek.
Sekiz dış renkle kombine edilebilecek yedi farklı şerit rengi, Ford GT müşterilerine araçlarını kendileri kadar özgün kılma seçeneği sunuyor. Konfigürasyon aracındaki belli kombinasyonlar Ford GT’nin üretimi bu yıl sonu başladığında hemen sunulmasa da konfigürasyon aracı, meraklılarına kendi sanal Ford GT’lerini yaratırken mümkün olduğunca esneklik sağlıyor.

İKİ YIL İÇİN YILLIK 500 ADET, SONRA 250 ADEDE DÜŞECEK
Ford GT şimdiye dek üretilen en özel Ford ürünlerinden biri olacak. Yıllık üretimi 250 adetle sınırlı olacak ve ilk sipariş dönemi 500 araçlık ilk iki yılı kapsayacak. Tamamıyla yenilenen Ford GT için internet üzerinden başvuruların ilk turu, 12 Mayıs 2016 günü 23:59’da (Orta Avrupa saati) kapanacak. Hemen FordGT.com web sitesini ziyaret edin ve kendi Ford GT’nizi oluşturmaya başlayın.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz