Clio ailesi yenilendi de geldi

Yenilenen CLIO HB ve Sport Tourer, full-LED Pure Vision farları ile birlikte yepyeni tasarım detayları sayesinde çok daha cazip bir görünüme büründü.

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2

Yenilenen CLIO HB ve Sport Tourer, full-LED Pure Vision farları ile birlikte yepyeni tasarım detayları sayesinde çok daha çekici bir görünüme sahip. Yenilenen Clio HB 48.150 TL, Clio Sport Tourer ise 52.150TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2ClioIV markanın 2012’de ortaya çıkan yeni tasarım kimliğini bünyesinde barındıran ilk Renault modeliydi. Yenilenen Clio, C şekilli gündüz farlarını da içeren full-LED far imzası ile Marka’nın tasarım kimliğini vurgulamayı sürdürüyor.
Clio, yeni ızgara ve ön tampon oranları ile yeni bir ön görünüme sahip. Yenilenen CLIO,Renault’nun üst segment modellerinde kullanılan malzemeler ile donatıldı. İç mekanda kullanılan döşemeler yepyeni ve kullanılan plastik malzemenin dokunuş ve görsel kalitesine özel önem gösterildi. Krom detaylar ise daha dingin ve mat bir görünüme sahip; renkler ise çok daha seçkin.

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2 - AMI VERSION

HB’de motor seçenekleri

Yenilenen Clio HB Türkiye’de Joy, Icon ve GT Line olmak üzere 3 donanım seviyesi ve 3 benzinli, 3 dizel olmak üzere 6 farklı motor seçeneği ile pazara sunuluyor. Benzinli motorlar 1.2 16V 75 bg ve 1.2 120 bg manuel, 1.2 Turbo EDC 120bg (otomatik); dizel motorlar 1.5dCi 75 ve 90 bg manuel ayrıca 1.5dCi EDC 90 bg (otomatik).

RENAULT CLIO IV ESTATE (B98) - PHASE 2

Ya Sport Tourer…

Clio Sport Tourer ise Joy ve Icon olmak üzere 2 donanım seviyesi ve 2 benzinli, 3 dizel motor seçeneği ile müşterinin beğenisine sunuluyor. Benzinli motorlar 1.2 16V 75 manuel ,1.2 Turbo EDC 120 bg (otomatik); dizel motorlar 1.5dCi 75 ve 90 bg manuel ayrıca 1.5dCi EDC 90 bg (otomatik).

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2

Güvenlik ve opsiyonlar

Clio’da güvenlik ve sürüşe yardımcı sistemleri ayrıca konfor ekipmanları da dikkat çekiyor. Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları standart donanım olarak yer alıyor.
Arka park sensörü, Full Led Farlar, sis lambaları, elektronik klima, elektrikli katlanan dış dikiz aynaları, R-Link, Akıllı Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası opsiyonlar arasındaki donanımlardan bazıları.

RENAULT CLIO IV 5-DOOR HATCHBACK (B98) - PHASE 2

Renkler ve jantlar

Yenilenen Clio’ya dört yeni renk seçeneği eklendi (Intense Kırmızı, Titanyum Grisi, Sedef Beyaz ve Demir Mavi). Bununla birlikte yeni jantlar ve jant kapakları ile birlikte çok daha geniş kişiselleştirme programı da müşterilerin beğenisine sunuluyor.

otohavadis@gmail.com

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz