TIGGO 8 PRO’nun gözü liderlikte

Çinli Chery, kısa bir süre önce giriş yaptığı Türkiye pazarında, tüketicilerin beğenisini kazanmayı başardı. 3 farklı SUV modeliyle dikkatleri üzerine çeken Chery, amiral gemisi 7 kişilik TIGGO 8 PRO ile uygun fiyata, geleneksel premium markaları aratmayan bir seçenek sunarken gözünü Orta Boy SUV pazarında liderliğe dikti.

Mart 2023’te Türkiye pazarına güçlü bir giriş yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Chery, birbirinden iddialı modelleriyle tüketicinin beğenisini kısa sürede kazandı. Çinli otomotiv devi, farklı kullanım amaçlarına hitap eden 3 yeni SUV modeliyle müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Chery’nin Türkiye pazarındaki en büyük modeli olan TIGGO 8 PRO, 7 kişilik oturma düzeni, güçlü motoru, üstün lüks ve konfor donanımlarıyla premium markaları aratmayacak bir SUV olarak öne çıkıyor.

1.1 milyon TL’ye premium kalite

Chery markasının Amiral Gemisi olan SUV, artmaya devam eden taleple pazarın yeni lideri olma yolunda güçlü adımlar atıyor. Pek çok premium markanın SUV modelleriyle karşılaştırılabilecek lüks deneyimi sunan TIGGO 8 PRO, 1,1 milyon TL’den başlayan fiyatıyla müşterilerinin “Ulaşılabilir Lüks” arzusunu tatmin ediyor. Markanın TIGGO ailesinin amiral gemisi olan TIGGO 8 PRO, 4.722 mm uzunluğu, 1.860 mm genişliği, 1.705 mm yüksekliği ve 2.710 mm’lik aks mesafesiyle sınıfının en heybetli modellerinden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle başarılı bir kariyere sahip olan ve yaşam kalitesine önem veren şehirli kullanıcıların dikkatini çeken TIGGO 8 PRO; 7 koltuklu, lüks, görev odaklı, orta büyüklükte bir SUV. Geniş ve konforlu kabiniyle hem sürücüsüne hem de yolcularına keyifli yolculuklar vadeden TIGGO 8 PRO, aynı zamanda lüks ve şık detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Üst düzey işçilik

Güçlü ön bölümde olduğu gibi TIGGO 8 PRO, arkadan bakıldığında da canlı bir tasarım ortaya koyuyor. Boydan boya uzanan arka lamba tasarımı, İngiliz premium markalarla gerçekleştirilen iş birliklerine gönderme yapıyor. Ayrıca arka stopların şekli eski Çin binalarının ahşap panellerindeki oyma şeklinden ilham alıyor. Sadece güzel değil, aynı zamanda başarılı bir kariyeri ve mutlu bir yaşamı temsil eden bu tasarım, aracın lüks vizyonuna kültürel çağrışımlar ekliyor. Heybetli ve asil bir görünüme sahip TIGGO 8 PRO, iç tasarım açısından da estetik ve karmaşadan uzak, yalın bir mimari ortaya koyuyor. Yeni model, simetrik ve soldan sağa doğru yatay bir şekilde uzanan entegre ön konsol tasarımı benimsiyor. Sadece tasarımıyla değil üst düzey işçilik seviyesiyle de lüks modelleri aratmayan TIGGO 8 PRO, geniş görüş alanları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz