OMODA 5 Sahipleri, Bir Araya Geldi

Chery, dünya genelinde 150 farklı noktada 9 bini aşkın müşterisiyle buluştuğu “With Chery With Love” (WCWL) etkinliklerini Türkiye’de düzenlemeye devam ediyor. TIGGO müşterileri için gerçekleştirilen ilk buluşmanın ardından ikincisi de İstanbul’da düzenlenen “With Chery With Love” etkinliğinde bu sefer OMODA 5 sahipleri bir araya geldi. 

Çin’in en büyük otomotiv üreticisi Chery, Kemer Country Orman Evi arazisinde, Türkiye’nin ilk “With Chery With Love” (WCWL) etkinliğinde TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO sahibi aileleri ağırlamanın ardından bu buluşmanın bir benzerini geçtiğimiz günlerde, OMODA 5 sahipleri için organize etti. “With Chery With Love” (WCWL) etkinliğinin ikincisi, JW Marriot Marmara Sea Otel’de 32 adet OMODA 5 ve 80’i aşkın müşteri ve ailelerinin katılımıyla düzenlendi. Chery Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan; “Müşteri deneyimine dokunan etkinliklerimizi aralıksız sürdürerek markamıza olan bağlılığı artırmayı hedefliyoruz. Amacımız, Chery’nin sadece satış ve satış sonrası hizmetleriyle yetinmeyip, birlikte olma duygusunu ve markamıza olan aidiyeti artırmak” dedi.

İkinci Chery etkinliğinde OMODA 5 sahipleri ve aileleri bir araya geldi

Kısa zaman önce Türkiye pazarına giren Chery’nin, müşteri etkinliklerinden ikincisi bu sefer OMODA 5 sahiplerini bir araya getirdi. Barbekü partisi verilen etkinlikte katılımcılar canlı müzik konserinde eğlenceli saatler geçirdiler. Chery OMODA 5 müşterileri, yeni bir SUV tercih ederken, kendileri gibi karar veren onlarca yeni insanla tanışarak sosyal bir bağ kurdular. Yeni dostlukların ve bağlantıların kurulduğu “With Chery With Love” (WCWL) etkinlikleri ilerleyen dönemde de devam edecek ve Chery kullanıcılarına ayrıcalıklar sağlayacak.

Diğerleri

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz